Adaptační dny (7. A, 7. B)

První týden byl opravdu na rozjezd velmi náročný…proto jsme ve středu a ve čtvrtek zvolili pobyt v přírodě, abychom si ještě prodloužili prázdniny…společně jsme strávili 2 dny na vzduchu, v otevřeném prostoru a hlavně jsme se postupně dostávali do tempa školního procesu….hledali jsme zase k sobě cestu po dlouhých 2 měsících, často nám vázla komunikace, často se nedařilo plnit úkoly – komunikace je to, na čem budeme usilovně pracovat, protože nás letos čeká lyžák a další společné akce, na kterých se bez vzájemného respektu a tolerance neobejdeme. Takže to společnými silami určitě zvládneme. Moc se těšíme.