Osmé třídy si letos užily školní výlet v Ostravě.

18.6. jsme navštívili Jump park a Velký svět techniky v Dolních Vítkovicích, užili jsme si krásný slunečný den, plný zábavy a poznání.

Děti se vyřádily a unavily v Jump parku. Mnozí porazili svůj strach a sjeli prudkou skluzavku na gumovém člunu. Následoval Velký svět techniky, kde se žáci dozvěděli mnoho nových informací z oblasti robotiky, šetření energie, zajímavostí o lidském těle, nebo si vyzkoušeli interaktivní fyzikální a přírodovědné expozice. Konec výletu patřil rozchodu ve Foru Nová Karolina, kde děti u nějaké dobroty debatovaly o svých zážitcích a porovnávaly ostravský a hanácký slang. Všichni si to moc užili a unavení se večer vraceli domů.

Hlaváčová, Mašľárová