Turnaj v kopané II. stupeň

Jako již každoročně na konci šk. roku pořádají žáci 9. ročníků Turnaj o pohár ředitele školy. V úterý 23.6 se mezi sebou utkali žáci 6. – 7. ročníků. Nejvíce se dařilo žákům 7.A., kteří turnaj vyhráli.

Ve středu 24.6. mezi sebou změřili síly žáci 8. – 9. ročníků. V napínavém zápase mezi dvěma favority byla nakonec úspěšnější 8. B , s nejlepším střelcem turnaje Matyášem Z.

Všem děkuji za sportovní přístup s někdy trochou adrenalinu navíc a žákům 9.B za organizaci.

                                                                                                                  Mgr. R. Řezníčková