Závěr školního roku se žáci 4.B rozhodli strávit sportovními výkony. V Šantovce se utkali v bowlingu. Nejen, že si zasoutěžili a porovnávali své výkony, ale hlavně si užili spoustu zábavy a nadšení. Odměnou jim byla zmrzlina, kterou se občerstvili při zpáteční cestě do školy.
B. Vrbová
