Dnešní den byl pro žáky 5. A a 5. B výjimečný. Symbolickým přechodovým rituálem se rozloučili s prvním stupněm a vydali se vstříc nové etapě svého školního života.
Celou akci připravil žákovský parlament ve spolupráci se školní psycholožkou a školní speciální pedagožkou. Prostřednictvím zábavných indicií děti hledaly svou budoucí třídu, kde na ně čekalo milé překvapení – jejich nová třídní učitelka.
Celé dopoledne se neslo v hravé, radostné a slavnostní atmosféře. Věříme, že si žáci odnesli nejen krásný zážitek, ale také pocit, že na druhém stupni jsou vítáni. Přejeme jim, aby do nové etapy vykročili s odvahou, radostí a spoustou krásných zážitků.
