Osmé třídy si zkrátily čekání na vysvědčení vycházkou na Poděbrady. Cestu tam i zpět jsme zvládli pěšky, což v horkém počasí posledních dní také považujeme za výkon hodný ocenění. Jako motivace a zároveň odměna byla slíbená vodní bitva na Poděbradech, na kterou se účastníci procházky vyzbrojili malými i velkými vodními pistolkami. Užili jsme si společně sluníčko, vodu a poslední chvíle tohoto školního roku.
Kateřina Mašľárová, Michaela Hlaváčová
