Školní výlet (8. A)

Dne 15. 6. – 16. 6. 2017 se naše třída vydala na výlet do Prahy, kde jsme navštívili výstavu Body Exhibition. Zde jsme měli možnost zopakovat si vše, co jsme se naučili o lidském těle a vidět jednotlivé soustavy v životní velikosti a získat i spoustu nových a zajímavých informací. Jelikož jsme byli v hlavním městě, nemohli jsme vynechat malou procházku, ve které jsme navštívili Petřínskou věž, Pražský hrad, Karlův most, Národní divadlo a Václavské náměstí. Naši přebytečnou energii jsme vybili v Jump parku, kde každý skákal podle vlastního tempa. Vyzkoušeli jsme si skok z trampolíny do molitanu, slakline, vybíjenou na trampolínách, smečování na basketbalový koš a klasické skákání i různé akrobatické prvky. Výlet do Prahy jsme si užili. Děkujeme velmi paní učitelce Petrencové a Řezníčkové, že to s námi zvládly.