Výlet Branná (9. A)

22. a 23. června se naše třída vydala na poslední výlet v letošním roce a pro nás poslední i na základce. Byli jsme ubytováni na Branné na faře. Velkou část naší zábavy tvořila hra na schovávanou, u které jsme se nehorázně zasmáli. Zažili jsme tady skvělé, ale taky dobrodružné chvíle při vymýtání ďábla. Navštívili jsme místní křivou bowlingovou dráhu, kde jsme si ukázali to, jak jsme prostě skvělí. Večer jsme si opékali špekáčky a pořádně jsme si odpočinuli. V noci jsme hráli spoustu skvělých společenských her, do kterých se zapojili i paní učitelky R. Řezníčková a M. Petrencová, kterým děkujeme, že si to s námi dokázali užít. Celý výlet jsme vedli v duchu toho, že je to náš poslední, atak jsme několikrát vzpomínali na to, co jsme společně prožili. Tento výlet jsem si skvěle užila hlavně díky mé perfektní třídě, kterou bych za nic nevyměnila!