Pomazánková party (6.B)

V rámci stmelovacích aktivit třídy jsme se rozhodli, že páteční odpoledne strávíme společně se svými spolužáky a s naší třídní učitelku ve školní kuchyňce, kde se uskutečnila naše Pomazánková party. Rozdělili jsme se do čtyří skupinek a pustili se do přípravy pomazánek a chlebíčků či slavnostní tabule. Práce nám šla pěkně od ruky a brzy jsme mohli zasednout ke slavnostní tabuli plné dobrot. Samozřejmě nechyběl ani přípitek skvělým čajem. Pustili jsme se s chutí do jídla a brzy zůstaly na stole jen prázdné talíře. V druhé části našeho setkání jsme si zahráli několik her, při kterých jsme se skvěle pobavili a užili si legraci. Naše Pomazánková party se vydařila a my se těšíme na další společnou třídní akci.