Nedvědka má talent

Včera, dne 26.11. se konal 5. ročník soutěže „Nedvědka má talent“, kterého se letos zúčastnilo celkem 20 žáků z 1.i 2.stupně.  Na třetím místě se umístila Vendulka 4.B, která zazpívala 2 veselé písně. Na druhém místě skončil David ze 6.B se svou sestavou v karate a první místo obsadila pěvecká dvojice Magdaléna a Gabriel ze 4.A, kteří zazpívali dojemnou píseň „Srdce nehasnou“, se kterou se stali absolutními vítězi soutěže.  I letos udělila porota speciální ceny, a to Charlotte  z 5.C za fantastický herecký výkon, Elišce, Monice a Nikole ze 6.C za skvělý  synchronní tanec, Jindrovi ze 4.B za klavírní kousek k filmu Star wars a poslední speciální cena byla udělena Vítkovi ze 3.B za roztomilou hru na housličky.  Celou soutěž moderovali Věroš a Jakub z 8.A, kteří se svého úkolu zhostili výtečně a patří jim za to  velký dík.