Recitační soutěž

V pondělí 21. 11. 2022 proběhlo jako tradičně školní kolo recitační soutěže. Žáci i učitelé se sešli v odpoledních hodinách v knihovně naší školy.

Recitující byli rozděleni na dvě kategorie podle věku. V mladší kategorii vystupovali žáci 6. ročníků, ve druhé kategorii se utkali žáci sedmých a osmých tříd.

První místo si zaslouženě vybojovala K.J. ze 7. B, na stříbrné příčce se umístil R.W. ze 7. A a na třetím místě se umístila žákyně A. H. ze 7. B.

V kategorii mladších žáků zvítězil žák E. H. ze 6. A, druhou pozici obsadila žákyně J. F. ze 6. B.

Na místě panovala příjemná atmosféra a všichni účinkující byli velmi šikovní a předvedli skvělá recitační vystoupení. Žáci si vyzkoušeli, jaké je to poprat se s trémou a mluvit před druhými lidmi. Vítězové si jako dáreček odnesli s sebou mimo jiné i ručně vyráběné keramické krabičky.