„Nedvědka má talent“

Včera, dne 6.12. na Mikuláše se konal již 7. ročník soutěže „Nedvědka má talent“, které se zúčastnilo celkem 14 žáků  z 1. i 2. stupně. Zpívalo se, tančilo, hrálo na klavír, kytaru i saxofon a letos poprvé přišli zkusit své štěstí v soutěži i 3 malíři. Porota měla velmi těžký úkol, vybrat z tolika krásných vystoupení ta nejlepší a rozhodnout o vítězi. Na 3. místě se umístili hned 2 žáci, P.K. z 5.B s hrou na kytaru  a J.G. ze 7.B s hrou na klavír.  Krásné 2. místo obsadily rovnou  také 2 žačky, V.J. ze 4.A s písní „Půlnoční“ a V.T. ze 4.B s dokonalou kopií kresby delfína. A nakonec na 1. místě skončil M.Č. ze 7.C s fantastickou hrou na saxofon. Zvláštní cenu pak porota udělila H.R. ze 4.A za jímavou hru na klavír a libozvučný hlas v písni „Vánoce jako dřív“. Všichni žáci byli za své výkony odměněni drobnými upomínkovými předměty a sladkostmi a na vítěze čekal čerstvě upečený lahodný dort. Všem účinkujícím děkujeme a těšíme se na příští 8. ročník.