Okresní kolo florbalu

Ve středu 22. listopadu se vybraní žáci šestých a sedmých tříd vydali, po vyhraném okrskovém kole, na finále okresního kola florbalu, které se odehrálo v Olomouci na ZŠ Demlova. Turnaje se zúčastnily 4 školy, a to základní škola Šternberk, ZŠ Zeyerova, ZŠ Nedvědova a ZŠ Demlova. Už od počátku bylo jasné, že zde narazíme na kvalitní soupeře, což se také potvrdilo.  Všechny zápasy byly vyrovnané, nakonec však žádný neskončil v náš prospěch. Do každého zápasu však žáci nastupovali plní odhodlání a na hřišti nechali své maximum. Nakonec jsme skončili na čtvrtém místě, svým chováním a fair play, které jsme na hřišti ukázali, jsme však byli jasní „morální vítězové“, což je mnohdy daleko důležitější, než samotná výhra.