Preventivní program Jsem nezávislý, nekouřím (7.roč.)

7.A navštívila krajskou hygienickou stanici, kde byl pro žáky nachystaný program na téma „Jsem nezávislý, nekouřím“. Přednáška obsahovala nejen informace o škodlivosti a závislosti na kouření, ale i názorné pomůcky a ukázky možného poškození zdraví člověka.

V úterý 27. 2. se žáci třídy 7.B vydali na Krajskou hygienickou stanici, kde se účastnili preventivního programu na téma „jsem nezávislý – nekouřím“. Na začátku byli žáci rozděleni do malých pracovních skupin, ve kterých měli plnit jednotlivé úkoly a zadání, za které dostávali body. V průběhu programu se děti dozvěděly plno informací o kouření a jeho neblahém vlivu na zdraví člověka. Veškeré informace byly podloženy názornými ukázkami, které špatný vliv kouření na lidský organismus jasně dokreslovaly. Výherní skupinou se nakonec stali Rosťa, Petr, Vít, Gabriela, Valerie a Míša, kteří byli odměněni hodnotnými cenami.