Šestiboj trošku jinak (Žákovský parlament)

Jak si užít výuku trošku jinak? Jak se trošku pohnout, Jak si trošku lámat hlavu? Jak pracovat trošku v týmu? A další a další „trošku jinak“ si dnes mohli vyzkoušet žáci II. stupně naší školy.

Celá aktivita vznikala na základě dotazníkového šetření, které proběhlo v I. pololetí – takže vlastně tak trošku na přání našich spolužáků.

Připravili jsme si šestiboj pro týmy čtyř až pěti hráčů, kteří se vydali po jednotlivých disciplínách plnit různorodé úkoly. Znamenalo to opravdu něco málo pohybu, něco málo přemýšlení, ale i něco málo spolupráce v týmu. Nepřekvapilo nás ani aprílové počasí, které nás právě dnes zahnalo do tělocvičny 😊

Děkujeme všem spolužákům, kteří do toho s námi šli a těšíme se na další společnou akci.