Olympijský odznak 2024 (II. st.)

Ve čtvrtek 18. dubna se vybraní zástupci naší školy vydali na atletický stadion v Olomouci, aby zde změřili své síly proti žákům ostatním škol v atletických disciplínách. Jednalo se o sed-lehy, hod medicinbalem, trojskok z místa a přeskoky přes švihadlo. Žáci osmého ročníku soutěžili ve smíšených družstvech složených ze čtyř kluků a čtyř holek, zbylých 14 žáků naší školy soutěžili individuálně.

I přes nepřízeň počasí na začátku dne se počasí nakonec vyjasnilo a připravilo ideální podmínky pro závodění. V průběhu dne bylo možno vidět mnoho skvělých sportovních výsledků a fair play momentů, za které byli žáci na konci sportovního meetingu pochváleni. Na základě zápalu a bojovnosti našich žáků v jednotlivých disciplínách můžu v klidu říct, že do toho všichni dali své maximum.